StarTech.com SFP1000BXUST lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1250 Mbit/s SFP Laajenna

StarTech.com SFP1000BXUST Valokuitu 1250Mbit/s lähetin-vastaanotinmoduuli

Startech Startech

SFP1000BXUST

Uusi

1250 Mbit/s SFP LC IEEE 802.3z BX

Tiedot

Toimitusaika: Tilaustuote, ei heti varastossa

109,00 €

sis. alv
87,90 € Alv 0%.
5,41 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 21 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 21 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 1,05 €.

$nbsp;
StarTech.com SFP1000BXUST. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1250 Mbit/s, PCI-väylä: SFP, Valokaapelin liitin: LC. Kaapelityyppi: Valokuitu, Tuotteen väri: Hopea, Kotelon materiaali: Alumiini. Virrankulutus: 1 W. Tuotteen leveys: 14 mm, Tuotteen syvyys: 57 mm, Tuotteen korkeus: 13 mm. Sertifiointi: CE, FCC, UR

Paino ja mitat
Tuotteen leveys14 mm
Tuotteen syvyys57 mm
Tuotteen korkeus13 mm
Paino19 g
Virranhallinta
Virrankulutus1 W
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila0 - 70 °C
Varastointilämpötila-40 - 85 °C
Suhteellinen kosteusalue5 - 95%
Pakkaustiedot
Mukana toimitettujen tuotteiden määrä1 kpl
Pakkauksen leveys92 mm
Pakkauksen syvyys116 mm
Pakkauksen korkeus34 mm
Paino pakattuna48 g
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Tiedonsiirtonopeus (maks.)1250 Mbit/s
PCI-väyläSFP
Single-mode fiber (SMF) -tukiKyllä
Valokaapelin liitinLC
SFP transceiver standardBX
Suurin siirtoetäisyys10000 m
Tx-teho (min.)1310 dBmW
Rx-teho (min.)1490 dBmW
VerkkostandarditIEEE 802.3z
Duplex-järjestelmäTäysi
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Kyllä
Aallonpituusjakokanavointi (WDM)Ei
Ominaisuudet
Tuotteen väriHopea
Kotelon materiaaliAlumiini
Käytönaikaisen vaihdon tukiKyllä
RoHS-direktiivin noudattaminenKyllä
SertifiointiCE, FCC, UR
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja