StarTech.com SFP100BLXST lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 155 Mbit/s SFP 1310 nm Laajenna

StarTech.com SFP100BLXST Valokuitu 1310nm 155Mbit/s lähetin-vastaanotinmoduuli

Startech Startech

SFP100BLXST

Uusi

155 Mbit/s SFP LC IEEE 802.3u LX

Tiedot

Toimitusaika: Tilaustuote, ei heti varastossa

73,90 €

sis. alv
59,60 € Alv 0%.

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 14 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 14 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 0,70 €.

$nbsp;
StarTech.com SFP100BLXST. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 155 Mbit/s, PCI-väylä: SFP, Valokaapelin liitin: LC. Kaapelityyppi: Valokuitu, Aallonpituus: 1310 nm, Tuotteen väri: Hopea. Virrankulutus: 1 W. Tuotteen leveys: 14 mm, Tuotteen syvyys: 59 mm, Tuotteen korkeus: 13 mm. Sertifiointi: CE, FCC, UR

Paino ja mitat
Tuotteen leveys14 mm
Tuotteen syvyys59 mm
Tuotteen korkeus13 mm
Paino30 g
Virranhallinta
Virrankulutus1 W
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila0 - 70 °C
Varastointilämpötila-40 - 85 °C
Suhteellinen kosteusalue5 - 95%
Pakkaustiedot
Mukana toimitettujen tuotteiden määrä1 kpl
Pakkauksen leveys92 mm
Pakkauksen syvyys117 mm
Pakkauksen korkeus33 mm
Paino pakattuna95 g
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Tiedonsiirtonopeus (maks.)155 Mbit/s
PCI-väyläSFP
Single-mode fiber (SMF) -tukiKyllä
Valokaapelin liitinLC
SFP transceiver standardLX
Suurin siirtoetäisyys10000 m
Aallonpituus1310 nm
VerkkostandarditIEEE 802.3u
Duplex-järjestelmäTäysi, Puolikas
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Kyllä
Aallonpituusjakokanavointi (WDM)Ei
Ominaisuudet
Tuotteen väriHopea
Kotelon materiaaliAlumiini
Käytönaikaisen vaihdon tukiKyllä
RoHS-direktiivin noudattaminenKyllä
SertifiointiCE, FCC, UR
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja