StarTech.com SFP10GBLRST lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Laajenna

StarTech.com SFP10GBLRST Valokuitu 1310nm 10000Mbit/s SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli

Startech Startech

SFP10GBLRST

Uusi

10000 Mbit/s SFP+ LC IEEE 802.3ae LR

Tiedot

IM
Toimitusaika: 5-10 arkipäivää

230,00 €

sis. alv
185,48 € Alv 0%.
11,42 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 46 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 46 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 2,30 €.

$nbsp;
StarTech.com SFP10GBLRST. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+, Valokaapelin liitin: LC. Kaapelityyppi: Valokuitu, Aallonpituus: 1310 nm, Tuotteen väri: Hopea. Tuotteen leveys: 13,9 mm, Tuotteen syvyys: 58,4 mm, Tuotteen korkeus: 12,6 mm. Sertifiointi: CE, FCC, UR. Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl

Paino ja mitat
Tuotteen leveys13,9 mm
Tuotteen syvyys58,4 mm
Tuotteen korkeus12,6 mm
Paino22 g
Virranhallinta
Virrankulutus1,3 W
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila0 - 70 °C
Varastointilämpötila-40 - 85 °C
Suhteellinen kosteusalue5 - 95%
Pakkaustiedot
Mukana toimitettujen tuotteiden määrä1 kpl
Pakkauksen leveys90 mm
Pakkauksen syvyys115 mm
Pakkauksen korkeus30 mm
Paino pakattuna52 g
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Tiedonsiirtonopeus (maks.)10000 Mbit/s
PCI-väyläSFP+
Single-mode fiber (SMF) -tukiKyllä
Valokaapelin liitinLC
SFP transceiver standardLR
Suurin siirtoetäisyys10000 m
Aallonpituus1310 nm
VerkkostandarditIEEE 802.3ae
Duplex-järjestelmäTäysi
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Kyllä
Aallonpituusjakokanavointi (WDM)Ei
Ominaisuudet
Tuotteen väriHopea
Kotelon materiaaliAlumiini
Käytönaikaisen vaihdon tukiKyllä
RoHS-direktiivin noudattaminenKyllä
SertifiointiCE, FCC, UR
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja