StarTech.com MCMGBSCSM10 verkon mediamuunnin 1000 Mbit/s 1310 nm Yksittäistila Musta Laajenna

StarTech.com MCMGBSCSM10 1000Mbit/s 1310nm Yksittäistila Musta verkon mediamuunnin

Startech Startech

MCMGBSCSM10

Uusi

1000 Mbit/s 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T 100Base-LX IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x Nopea Ethernet

Tiedot

IM
Toimitusaika: 5-10 arkipäivää

212,50 €

sis. alv
171,37 € Alv 0%.
10,55 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 42 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 42 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 2,10 €.

$nbsp;
StarTech.com MCMGBSCSM10. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, Muuntimen syöttöliittymä: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Muuntimen lähtöliittymä: 100Base-LX. Valokaapelin liitin: SC, Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 10000 m, Aallonpituus: 1310 nm, Valokuidun rakenne: Yksittäistila. LED-merkkivalot: Toiminta/Seikkailu, Linkki, Teho, Tuotteen väri: Musta, Sertifiointi: CE, FCC. Tulojännite: 100 - 240, Lähtövirta: 2,6 A, Pistoketyyppi: Tyyppi N (BR)

Liitettävyys
Valokaapelin liitinSC
YhteysteknologiaLangallinen
Ethernet LAN (RJ-45)-portit1
Kuitukanavaportit1
Paino ja mitat
Tuotteen leveys105 mm
Tuotteen syvyys70 mm
Tuotteen korkeus26 mm
Paino196 g
Virranhallinta
Tulojännite100 - 240 V
Syöttöjännite0.5 A
Ulostulojännite5 V
Ulkoinen virtalähdeKyllä
PistoketyyppiTyyppi N
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila0 - 50 °C
Varastointilämpötila-10 - 70 °C
Suhteellinen kosteusalue5 - 90%
Verkko
Tiedonsiirtonopeus (maks.)1000 Mbit/s
Muuntimen syöttöliittymä10Base-T,100Base-TX,1000Base-T
Muuntimen lähtöliittymä100Base-LX
VerkkostandarditIEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Ethernet-liitännän tyyppiNopea Ethernet, Gigabitti Ethernet
Ethernet LAN data-siirtonopeudet10,100,1000 Mbit/s
Jumbo Frames -tukiKyllä
Jumbo frames9000
Auto MDI/MDI-XKyllä
Tallenna ja lähetä edelleenKyllä
Duplex-järjestelmäTäysi
Pakkaustiedot
Pakkauksen leveys138 mm
Pakkauksen syvyys285 mm
Pakkauksen korkeus66 mm
Paino pakattuna560 g
Pakkauksen sisältö
Virtalähde mukanaKyllä
Pika-asennusopasKyllä
Suunnittelu
SisäinenEi
LED-merkkivalotToiminta/Seikkailu, Linkki, Teho
Tuotteen väriMusta
RoHS-direktiivin noudattaminenKyllä
SertifiointiCE, FCC
Suorituskyky
Suurin siirtoetäisyys10000 m
Aallonpituus1310 nm
Aallonpituusjakokanavointi (WDM)Ei
Valokuidun rakenneYksittäistila
Keskimääräinen vikaantumisaika50000 h
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja