Cisco CWDM-SFP10G-1470= lähetin-vastaanotinmoduuli 10000 Mbit/s SFP+ Valokuitu 1470 nm Laajenna

Cisco CWDM-SFP10G-1470= lähetin-vastaanotinmoduuli 10000 Mbit/s SFP+ Valokuitu 1470 nm

Cisco Cisco

CWDM-SFP10G-1470=

Uusi

10000 Mbit/s SFP+ LC PC CWDM

Tiedot

Toimitusaika: Yli 14 päivää, tilaustuote

7 750,00 €

sis. alv
6 250,00 € Alv 0%.
384,92 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Pyydä päivitetty tarjous ja toimitusaika

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 1550 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 1550 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 77,50 €.

$nbsp;
Cisco CWDM-SFP10G-1470=. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+, Valokaapelin liitin: LC, PC. Kaapelityyppi: Valokuitu, Aallonpituus: 1470 nm, Tuotteen väri: Hopea. Tulojännite: 3.3 V, Enimmäisvirta: 0,3 A

Virranhallinta
Tulojännite3.3 V
Enimmäisvirta0,3 A
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila0 - 70 °C
Varastointilämpötila-40 - 85 °C
Suhteellinen kosteusalue10 - 80%
Säilytysympäristön kosteus10 - 80%
Käyttölämpötila (T-T)32 - 158 ° F
Verkko
Tiedonsiirtonopeus (maks.)10000 Mbit/s
PCI-väyläSFP+
Valokaapelin liitinLC, PC
SFP-vastaanottimen tyyppiCWDM
Kuitukanavaportit2
Suorituskyky
KaapelityyppiValokuitu
Single-mode fiber (SMF) -tukiKyllä
Aallonpituus1470 nm
Tuotteen väriHopea
Hot-swapKyllä
Suurin siirtoetäisyys40000 m
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja