Cisco SFP-10G-LR-X= lähetin-vastaanotinmoduuli 10000 Mbit/s SFP+ Valokuitu 1310 nm Laajenna

Cisco SFP-10G-LR-X= lähetin-vastaanotinmoduuli 10000 Mbit/s SFP+ Valokuitu 1310 nm

Cisco Cisco

SFP-10G-LR-X=

Uusi

10000 Mbit/s SFP+ LC LR Valokuitu

Tiedot

Toimitusaika: Yli 14 päivää, tilaustuote

3 745,00 €

sis. alv
3 020,16 € Alv 0%.
186,00 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Pyydä päivitetty tarjous ja toimitusaika

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 749 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 749 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 37,45 €.

$nbsp;
Cisco SFP-10G-LR-X=. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+, Valokaapelin liitin: LC. Kaapelityyppi: Valokuitu, Aallonpituus: 1310 nm, Suurin siirtoetäisyys: 10000 m

Verkko
Tiedonsiirtonopeus (maks.)10000 Mbit/s
PCI-väyläSFP+
Valokaapelin liitinLC
SFP-vastaanottimen tyyppiLR
Suorituskyky
KaapelityyppiValokuitu
Single-mode fiber (SMF) -tukiKyllä
Aallonpituus1310 nm
Plug & Play -yhteensopivaKyllä
Hot-swapKyllä
Suurin siirtoetäisyys10000 m
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja