- Suodattimet -

  • Tuoteryhmä *
  • Hinta
    € -
Järjestä:
Näytä:
Brocade 10G-XFP-SR Managed network switch Musta verkkokytkin
Brocade 10G-XFP-SR. Kytkin tyyppi: Managed network switch. Verkkostandardit: IEEE 802.3aeBrocade Big..
Brocade 6505 Managed network switch L2 Fast Ethernet (10/100) Harmaa
Brocade 6505. Kytkin tyyppi: Managed network switch, Kytkinkerros: L2. Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-..
Brocade 6510 Managed network switch L2 Fast Ethernet (10/100) Harmaa
Brocade 6510. Kytkin tyyppi: Managed network switch, Kytkinkerros: L2. Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-..
Brocade 6520 Managed network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Harmaa
Brocade 6520. Kytkin tyyppi: Managed network switch, Kytkinkerros: L2. Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-..
Brocade Cable/40GBASE-SR4 QSFP+Optic MTP 100m U/UTP (UTP) verkkokaapeli
Brocade Cable/40GBASE-SR4 QSFP+Optic MTP 100m. Kaapelin suojaus: U/UTP (UTP), Liitin 1: M12, Liitin ..
Brocade CES 2024C Managed network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Musta
Brocade CES 2024C. Kytkin tyyppi: Managed network switch. Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-porttien tyyp..
Brocade CES 2024F Managed network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Musta
Brocade CES 2024F. Kytkin tyyppi: Managed network switch. Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-porttien tyyp..
Brocade MLXe-16 LAN (kiinteä) Musta langallinen reititin
Brocade MLXe-16. Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. WAN-portti: Ethernet (RJ-45)...
Brocade MLXe-4 LAN (kiinteä) Musta langallinen reititin
Brocade MLXe-4. Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. WAN-portti: Ethernet (RJ-45). ..
Brocade MLXe-8 LAN (kiinteä) Musta langallinen reititin
Brocade MLXe-8. Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. WAN-portti: Ethernet (RJ-45). ..
Brocade VDX 6740 - Switch - L3 - Managed - 24 x SFP+ + 4 x 40 Gigabit Managed network switch L3 1U Musta
Brocade VDX 6740 - Switch - L3 - Managed - 24 x SFP+ + 4 x 40 Gigabit. Kytkin tyyppi: Managed networ..
Brocade VDX 6740 Managed network switch L3 1U Musta
Brocade VDX 6740. Kytkin tyyppi: Managed network switch, Kytkinkerros: L3. USB 2.0 -portit: 1, Conso..
Brocade VDX 6740T Managed network switch L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Musta
Brocade VDX 6740T. Kytkin tyyppi: Managed network switch, Kytkinkerros: L3. Peruskytkentä RJ-45 Ethe..
Brocade VDX 6740T-1G Managed network switch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Musta
Brocade VDX 6740T-1G. Kytkin tyyppi: Managed network switch, Kytkinkerros: L3. Peruskytkentä RJ-45 E..
MLXe-16 AC Sys 1 MR2 Mod 3 Switch Mod
Brocade MLXe-16. Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. WAN-portti: Ethernet (RJ-45)...
Switch/6505 12p 16Gb SFPs BR AC 1 PSU
Brocade 6505. Kytkin tyyppi: Managed network switch, Kytkinkerros: L2. Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-..
Switch/6505 24p 16Gb SFPs ENT BR AC 1PSU
Brocade 6505. Kytkin tyyppi: Managed network switch, Kytkinkerros: L2. Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-..
Switch/6510 24p 8Gb SWL BR AC Port Side
Brocade 6510. Kytkin tyyppi: Managed network switch, Kytkinkerros: L2. Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-..
Näytetään 1 - 18 / 27 tuotetta