Järjestys:
Näytä:
2504 WIRELESS CONTROLLER FOR
Cisco 2504. Hallintaprotokolla: SNMP v1, v2c, v3. Salaus/suojaus: 128-bit AES,3DES,DES,SSL/TLS,WPA,WPA2. Kaapelitekniikka: 10BASE-T/100BASE-T/1000BASE-T. Mitat (LxSxK): 203,2 x 271,5 x 43,9 mm, Paino: 1,59 kg. Virtavaatimukset: 100 - 240 V, 50/60 HzT..
Tuotekoodi: CISAIR-CT2504-HA-K9
4G LTE 3 in 1 Outdoor Black Antenna
Cisco 4G-LTE-ANTM-O-3. Antennin vahvistustaso (maks.): 2,5 dBi, Taajuusalue: 698-960 MHz / 1710-2700 MHz, Impedanssi: 50 Ω. Antennityyppi: Omni-directional antenna, Antenniliittimen tyyppi: SMA, Jännitteen pysyvä aaltosuhde (VSWR): < 2.5:1. Virrankul..
Tuotekoodi: CIS4G-LTE-ANTM-O-3-B=
802.11AC W2 AP W/CA
Cisco Aironet 2800. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 5200 Mbit/s, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s, Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 2600 Mbit/s. Salaus/suojaus: 802.1x RADIUS,AES,EAP-FAST,EAP-PEAP,EAP-SIM,EAP-TLS,EAP-TT..
Tuotekoodi: CISAIR-AP2802I-E-K9
802.11AC WAVE 2 3X3:2SS
Cisco Aironet 1830. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s, Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 867 Mbit/s. WAN-portti: Ethernet (RJ-45). Salaus/suojaus: 802.1x RADIUS,AES,TKIP,WPA,WP..
Tuotekoodi: CISAIR-AP1832I-E-K9
802.11AC WAVE 2 3X3:2SS
Cisco Aironet 1830. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 54 Mbit/s, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s, Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 867 Mbit/s. WAN-portti: Ethernet (RJ-45). Salaus/suojaus: 802.1x RADIUS,AES,TKIP,WPA,WPA2..
Tuotekoodi: CISAIR-AP1832I-E-K9C
802.11AC WAVE 2 4X4:4SS
Cisco Aironet 1850. Taajuusalue: 2.4 - 5, Vastaanottimen herkkyys: 802.11b (CCK) -101 dBm @ 1 Mbps -98 dBm @ 2 Mbps -92 dBm @ 5.5 Mbps -89 dBm @ 11 Mbps , Verkkostandardit: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11..
Tuotekoodi: CISAIR-AP1852I-E-K9
802.11AC WAVE 2 4X4:4SS
Cisco Aironet 1850. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 2000 Mbit/s, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s, Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 1750 Mbit/s. WAN-portti: Ethernet (RJ-45). Salaus/suojaus: WPA,WPA2. Antennityyppi: omn..
Tuotekoodi: CISAIR-AP1852I-E-K9C
802.11AC WAVE 2 4X4:4SS
Cisco Aironet 1850. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 2000 Mbit/s, Verkkostandardit: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h,IEEE 802.11i,IEEE..., Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. WAN-portti: Ethe..
Tuotekoodi: CISAIR-AP1852E-E-K9
802.11ac/CAP 3x3:2SS Int Ant E Reg Do
Cisco Aironet 1702i. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, Verkkostandardit: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h,IEEE 802.11i,IEEE..., Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. Salaus/suojaus:..
Tuotekoodi: CISAIR-CAP1702I-E-K9C
802.11ac/CAP 3x3:2SS Int Ant Q Reg Do
Cisco Aironet 1702i. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, Verkkostandardit: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h,IEEE 802.11i,IEEE..., Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. Salaus/suojaus:..
Tuotekoodi: CISAIR-CAP1702I-Q-K9
890 SERIES INTEGRATED
Cisco C891F-K9. Kaapelitekniikka: 10/100/1000Base-T(X). WAN-portti: Ethernet (RJ-45). Verkkostandardit: IEEE 802.11d, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af. Reititysprotokolla: BGP, EIGRP, OSPF, RIP-1, RIP-2, Hallintaprotokolla: SNMPv3, SSH, CLI, HT..
Tuotekoodi: CISC891F-K9
A-link WNAP4G Gigabitti Ethernet 3G 4G langaton reititin
A-link WNAP4G. Wi-Fi -standardi: IEEE 802.11n, WLAN tiedonsiirtonopeus (max): 300 Mbit/s, Wi-Fi -standardit: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Ethernet LAN käyttöliittymän tyyppi: Gigabitti Ethernet, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,100..
Tuotekoodi: A-WNAP4G
AC3150 DUAL BAND WLAN GIGABIT
TP-LINK Archer AC3150. Wi-Fi -taajuus: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi -standardi: IEEE 802.11ac, WLAN tiedonsiirtonopeus (max): 2167 Mbit/s. Ethernet LAN käyttöliittymän tyyppi: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit..
Tuotekoodi: TP-ARCHER_C3150
Access Point/802.11n Low Profile E Reg
Cisco Aironet 1530. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, Verkkostandardit: IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. WAN-portti: Eth..
Tuotekoodi: CISAIR-CAP1532E-E-K9
Access Point/Meraki MR30H Cloud Mangd AP
Cisco Meraki MR33 Cloud Managed AP. Kaapelitekniikka: 10/100/1000Base-T(X). WAN-portti: Ethernet (RJ-45). Verkkostandardit: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, Taajuusalue: 2,4 - 5 GHzThe MR33 is managed through the Meraki cloud, with an intuitivebrowser-ba..
Tuotekoodi: CISMR33-HW
ADATA ACH3PL-HUB-CWH USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C 5000Mbit/s Valkoinen keskitin
ADATA ACH3PL-HUB-CWH. Isäntäkoneen käyttöliittymä: USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, Liittimiä: HDMI,USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A,USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C. Tiedonsiirtonopeus: 5000 Mbit/s, Sertifiointi: RoHS. Virtalähteen malli: USB. Tuotteen väri: Valkoin..
Tuotekoodi: A-DACH3PL-HUB-CWH
ALLIED 1000Base MMF SFP 2KM
Allied Telesis AT-SPEX. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1250 Mbit/s, Kaapelitekniikka: 1000X. Suurin siirtoetäisyys: 2000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Liitäntä: LCThe AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-..
Tuotekoodi: ALAT-SPEX
Näytetään 1 - 18 / 2710 tuotetta