Järjestys:
Näytä:
802.11AC W2 AP W/CA
Cisco Aironet 2800. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 5200 Mbit/s, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s, Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 2600 Mbit/s. Salaus/suojaus: 802.1x RADIUS,AES,EAP-FAST,EAP-PEAP,EAP-SIM,EAP-TLS,EAP-TT..
Tuotekoodi: CISAIR-AP2802I-E-K9
802.11AC WAVE 2 3X3:2SS
Cisco Aironet 1830. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 54 Mbit/s, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s, Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 867 Mbit/s. WAN-portti: Ethernet (RJ-45). Salaus/suojaus: 802.1x RADIUS,AES,TKIP,WPA,WPA2..
Tuotekoodi: CISAIR-AP1832I-E-K9C
802.11AC WAVE 2 3X3:2SS
Cisco Aironet 1830. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s, Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 867 Mbit/s. WAN-portti: Ethernet (RJ-45). Salaus/suojaus: 802.1x RADIUS,AES,TKIP,WPA,WP..
Tuotekoodi: CISAIR-AP1832I-E-K9
802.11AC WAVE 2 4X4:4SS
Cisco Aironet 1850. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 2000 Mbit/s, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s, Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 1750 Mbit/s. WAN-portti: Ethernet (RJ-45). Salaus/suojaus: WPA,WPA2. Antennityyppi: omn..
Tuotekoodi: CISAIR-AP1852I-E-K9C
802.11AC WAVE 2 4X4:4SS
Cisco Aironet 1850. Taajuusalue: 2.4 - 5, Vastaanottimen herkkyys: 802.11b (CCK) -101 dBm @ 1 Mbps -98 dBm @ 2 Mbps -92 dBm @ 5.5 Mbps -89 dBm @ 11 Mbps , Verkkostandardit: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11..
Tuotekoodi: CISAIR-AP1852I-E-K9
802.11N LOW-PROFILE OUTDOOR AP
Cisco Aironet 1530. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, Verkkostandardit: IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. WAN-portti: Eth..
Tuotekoodi: CISAIR-CAP1532I-E-K9
890 SERIES INTEGRATED
Cisco C891F-K9. Kaapelitekniikka: 10/100/1000Base-T(X). WAN-portti: Ethernet (RJ-45). Verkkostandardit: IEEE 802.11d, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af. Reititysprotokolla: BGP, EIGRP, OSPF, RIP-1, RIP-2, Hallintaprotokolla: SNMPv3, SSH, CLI, HT..
Tuotekoodi: CISC891F-K9
A-link WNAP4G Gigabitti Ethernet 3G 4G langaton reititin
A-link WNAP4G. Wi-Fi -standardi: IEEE 802.11n, WLAN tiedonsiirtonopeus (max): 300 Mbit/s, Wi-Fi -standardit: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n. Ethernet LAN käyttöliittymän tyyppi: Gigabitti Ethernet, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,100..
Tuotekoodi: A-WNAP4G
AC1900 WLAN DUAL BAND GIGAB. AP
TP-LINK Auranet EAP330. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1900 Mbit/s, Verkkostandardit: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE..., Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. Hallintaprotok..
Tuotekoodi: TP-EAP330
AC3150 DUAL BAND WLAN GIGABIT
TP-LINK Archer AC3150. Wi-Fi -taajuus: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi -standardi: IEEE 802.11ac, WLAN tiedonsiirtonopeus (max): 2167 Mbit/s. Ethernet LAN käyttöliittymän tyyppi: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data-siirtonopeudet: 10,100,1000 Mbit..
Tuotekoodi: TP-ARCHER_C3150
Access Point/Meraki MR30H Cloud Mangd AP
Cisco Meraki MR33 Cloud Managed AP. Kaapelitekniikka: 10/100/1000Base-T(X). WAN-portti: Ethernet (RJ-45). Verkkostandardit: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, Taajuusalue: 2,4 - 5 GHzThe MR33 is managed through the Meraki cloud, with an intuitivebrowser-ba..
Tuotekoodi: CISMR33-HW
ADATA ACH3PL-HUB-CWH USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C 5000Mbit/s Valkoinen keskitin
ADATA ACH3PL-HUB-CWH. Isäntäkoneen käyttöliittymä: USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, Liittimiä: HDMI,USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A,USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C. Tiedonsiirtonopeus: 5000 Mbit/s, Sertifiointi: RoHS. Virtalähteen malli: USB. Tuotteen väri: Valkoin..
Tuotekoodi: A-DACH3PL-HUB-CWH
ALLIED 1000Base MMF SFP 2KM
Allied Telesis AT-SPEX. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1250 Mbit/s, Kaapelitekniikka: 1000X. Suurin siirtoetäisyys: 2000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Liitäntä: LCThe AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-..
Tuotekoodi: ALAT-SPEX
ALLIED 1000Base SX SFP 500m
Allied Telesis 1000SX (LC) SFP, 550m. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 500 m, Aallonpituus: 850 nm. Paketin siirtonopeus: 2.125 Gbps, Kuitutyyppi: LCThe AT-SPSX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-SPS..
Tuotekoodi: ALAT-SPSX
ALLIED 1000Base-LX Small Form pluggable
Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 10000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Paketin siirtonopeus: 2.125 Gbps, Kuitutyyppi: LCThe AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km. Th..
Tuotekoodi: ALAT-SPLX10
ALLIED 1000Base-LX Small Form pluggable
Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 40km. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 2125 Mbit/s. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 40000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Käyttöliittymä: LC..
Tuotekoodi: ALAT-SPLX40
ALLIED 1000BaseTX SFP 100m
Allied Telesis 1000T SFP, 100m. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 100 m. Käyttöliittymä: RJ-45, Paketin siirtonopeus: 1.25 GbpsThe AT-SPTX offers a copper option to extend your network (up to 100 meters). The AT-SPTX is compatible..
Tuotekoodi: ALAT-SPTX
Näytetään 1 - 18 / 2481 tuotetta