Suodattimet

  • Hinta
    € -
  • Valmistajat
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
Kytkimet ja Hubit
Järjestys:
Näytä:
ADATA ACH3PL-HUB-CWH USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C 5000Mbit/s Valkoinen keskitin
ADATA ACH3PL-HUB-CWH. Isäntäkoneen käyttöliittymä: USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C, Liittimiä: HDMI,USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A,USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C. Tiedonsiirtonopeus: 5000 Mbit/s, Sertifiointi: RoHS. Virtalähteen malli: USB. Tuotteen väri: Valkoin..
Tuotekoodi: A-DACH3PL-HUB-CWH
ALLIED 1000Base MMF SFP 2KM
Allied Telesis AT-SPEX. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1250 Mbit/s, Kaapelitekniikka: 1000X. Suurin siirtoetäisyys: 2000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Liitäntä: LCThe AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-..
Tuotekoodi: ALAT-SPEX
ALLIED 1000Base SX SFP 500m
Allied Telesis 1000SX (LC) SFP, 550m. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 500 m, Aallonpituus: 850 nm. Paketin siirtonopeus: 2.125 Gbps, Kuitutyyppi: LCThe AT-SPSX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-SPS..
Tuotekoodi: ALAT-SPSX
ALLIED 1000Base-LX Small Form pluggable
Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 10km. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 10000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Paketin siirtonopeus: 2.125 Gbps, Kuitutyyppi: LCThe AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km. Th..
Tuotekoodi: ALAT-SPLX10
ALLIED 1000Base-LX Small Form pluggable
Allied Telesis 1000LX (LC) SFP, 40km. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 2125 Mbit/s. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 40000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Käyttöliittymä: LC..
Tuotekoodi: ALAT-SPLX40
ALLIED 1000BaseTX SFP 100m
Allied Telesis 1000T SFP, 100m. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 100 m. Käyttöliittymä: RJ-45, Paketin siirtonopeus: 1.25 GbpsThe AT-SPTX offers a copper option to extend your network (up to 100 meters). The AT-SPTX is compatible..
Tuotekoodi: ALAT-SPTX
ALLIED 16port 10/100/1000TX Switch
Allied Telesis 16 port Gigabit WebSmart Switch. Katkaisijan tyyppi: Hallittu. Suurin tiedonsiirtonopeus: 1 Gbit/s. Sertifiointi: UL 1950 FCC/EN55022 Class A VCCI Class A C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE. Sisäinen muisti: 8 MB, Flash-muisti: 2 MB, Lait..
Tuotekoodi: ALAT-GS950-16-50
ALLIED 24-Port Gigabit SFP Expandable
Allied Telesis AT-X900-24XS-P-60. Katkaisijan tyyppi: Hallittu, Kytkinkerros: L3+. Basic kytkentä RJ-45 Ethernet-porttien määrä: 26, 24, 26. MAC-osoitetaulukko: 16000 entries, Tuettu tiedonsiirtonopeus: 10/100/1000 Mbps, Kytkentäkapasiteetti: 60 Gbit..
Tuotekoodi: ALAT-X900-24XS-P-60
ALLIED 24port 10/100/1000TX switch
Allied Telesis 24 port Gigabit WebSmart Switch. Katkaisijan tyyppi: Hallittu. Suurin tiedonsiirtonopeus: 1 Gbit/s. Sertifiointi: UL 1950 FCC/EN55022 Class A VCCI Class A C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE. Sisäinen muisti: 8 MB, Flash-muisti: 2 MB, Lait..
Tuotekoodi: ALAT-GS950-24-50
ALLIED 48 port 10/100/1000TX WebSmart
Allied Telesis 48 port Gigabit WebSmart Switch. Katkaisijan tyyppi: Hallittu. Suurin tiedonsiirtonopeus: 1 Gbit/s. Sertifiointi: UL 1950 FCC/EN55022 Class A VCCI Class A C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE CSA / CUL. Sisäinen muisti: 32 MB, Flash-muisti:..
Tuotekoodi: ALAT-GS950-48-50
ALLIED 8port10/100/1000T POE Web Switch
Allied Telesis AT-GS950/8POE. Katkaisijan tyyppi: Hallittu. Verkkostandardit: IEEE 802.1d, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802. MAC-osoitetaulukko: 8000 entries, Tuettu tiedonsiirtonopeus: 10/100/10..
Tuotekoodi: ALAT-GS950-8POE-50
ALLIED 8port10/100/1000T WebSmart Switch
Allied Telesis 8 port Gigabit WebSmart Switch. Katkaisijan tyyppi: Hallittu. Suurin tiedonsiirtonopeus: 1 Gbit/s. Sertifiointi: UL 1950 FCC/EN55022 Class B VCCI Class B C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE. Laitteen puskurimuistiin: 0,125 MB. Mitat (LxSxK..
Tuotekoodi: ALAT-GS950-8-50
ALLIED converter 10/100TX 100FX SC 15km
Allied Telesis AT-FS232/1. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 100 Mbit/s. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 15000m. Virrankulutus: 6W. Turvallisuus: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE..
Tuotekoodi: ALAT-FS232-1-60
ALLIED Converter 10/100TX to 100FX SC
Allied Telesis AT-FS232. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 100 Mbit/s. Suurin siirtoetäisyys: 2000 m. Virrankulutus: 6 W. Turvallisuus: UL-Cul,CSA/CSA, NRTL,TUV,CE. Tuotteen paino: 317 gAllied Telesis AT FS232 - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-FX, 100B..
Tuotekoodi: ALAT-FS232-60
ALLIED FS716L 16x10/100BaseT switch
Allied Telesis 10/100TX x 16 ports Unmanaged Fast Ethernet Switch. Katkaisijan tyyppi: Hallitsematon. Verkkostandardit: IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-osoitetaulukko: 8000 entries, Suurin tiedonsiirtonopeus: 0,1 Gbit/s. Tietoyhteysprotokollat: Etherne..
Tuotekoodi: ALAT-FS716L-50
ALLIED FS724L 24xRJ45 10/100 Switch
Allied Telesis 10/100TX x 24 ports Unmanaged Fast Ethernet Switch. Katkaisijan tyyppi: Hallitsematon. Verkkostandardit: IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-osoitetaulukko: 4000 entries, Suurin tiedonsiirtonopeus: 0,1 Gbit/s. Tietoyhteysprotokollat: Etherne..
Tuotekoodi: ALAT-FS724L-50
ALLIED Layer2 Switch+48-10/100/1000BaseT
Allied Telesis AT-x510-52GTXThe Allied Telesis AT-x510-52GTX features 48 x 10/100/1000T ports and 4 x 10G/1G SFP+ uplink ports with two internal load-sharing AC power supplies for high reliability. Combined with VCStack™ — which allows devices to be ..
Tuotekoodi: ALAT-X510-52GTX-50
ALLIED Layer3 Switch+24-10/100/1000BaseT
Allied Telesis AT-x510-28GTX-50. Peruskytkentä RJ-45 Ethernet-porttien tyyppi: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console-portti: RJ-45, Ethernet kaapelointiteknologia: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Verkkostandardit: IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802...
Tuotekoodi: ALAT-X510-28GTX-50
Näytetään 1 - 18 / 1421 tuotetta