Järjestys:
Näytä:
Allied Telesis AT-MMC6005-60 Network transmitter & receiver 10,100,1000Mbit/s Hopea
Allied Telesis AT-MMC6005-60. Malli: Network transmitter & receiver, Suurin siirtoetäisyys: 3000 m, Tiedonsiirtonopeus: 150 Mbit/s. Kaapelitekniikka: 10/100/1000Base-T(X). Tuotteen väri: Hopea. AC-syöttöjännite: 120-240, AC-syöttötaajuus: 50/60, Virr..
Tuotekoodi: ALLAT-MMC6005-60
ASUS RP-AC52 Network transmitter & receiver Valkoinen
ASUS RP-AC52. Malli: Network transmitter & receiver, Tiedonsiirtonopeus: 433 Mbit/s, Windows käyttöjärjestelmätuki: Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium.... Kaapelitekniikka: 10/100Base-T(X), Ver..
Tuotekoodi: AS90IG00T0-BM0N00
ASUS RP-N14 Valkoinen
ASUS RP-N14. Kaapelitekniikka: 10/100Base-T(X), Verkkostandardit: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 300 Mbit/s. Kuulokkeet: 3,5 mm. Tuotteen väri: Valkoinen. AC-syöttöjännite: 100-240, AC-syöttöta..
Tuotekoodi: AS90IG00Q0-BM0N00
Cisco 1000BASE-BX10-D 1310nm verkon mediamuunnin
Cisco 1000BASE-BX10-D. Suurin siirtoetäisyys: 10000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Turvallisuus: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1, Sertifiointi: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Paino: 75 g. Lähetysteho: -3 - 9 dBmW, Mitat (Lx..
Tuotekoodi: CISGLC-BX-D=
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver 1000Mbit/s 1310nm verkon mediamuunnin
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, Kaapelitekniikka: 1000Base-LX. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 10000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Virrankulutus: 1 W. Turvallisuus: FDA 21 CFR 1040.10 & 10..
Tuotekoodi: CISMGBLX1
Cisco 100BASE-BX-20U SFP Transceiver 100Mbit/s 1310nm verkon mediamuunnin
Cisco 100BASE-BX-20U SFP Transceiver. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 100 Mbit/s, Kaapelitekniikka: 100BASE-BX-20U. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 20000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Virrankulutus: 1 W. Turvallisuus: FDA 21 CFR 1040.10..
Tuotekoodi: CISMFEBX1
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D 1550nm verkon mediamuunnin
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D. Suurin siirtoetäisyys: 10000 m, Aallonpituus: 1550 nm. Kuitutyyppi: SMFFeatures:-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.-Supports the "pay-as-you-populate" model.-Interchangeable ..
Tuotekoodi: CISGLC-FE-100BX-D=
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX 1310nm verkon mediamuunnin
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Suurin siirtoetäisyys: 2000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Kuitutyyppi: MMFFeatures:-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.-Supports the "pay-as-you-populate" model.-Interchangeable wit..
Tuotekoodi: CISGLC-FE-100FX=
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX 1310nm verkon mediamuunnin
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX. Suurin siirtoetäisyys: 10000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Kuitutyyppi: SMFFeatures:-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.-Supports the "pay-as-you-populate" model.-Interchangeable wi..
Tuotekoodi: CISGLC-FE-100LX=
Cisco 10GBASE-SR X2 Module verkkokytkimen osa
Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Turvallisuus: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Mitat (LxSxK): 36 x 91 x 13,46 mm- Supports 10GBASE Ethernet;- Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet X2 port of a Cisco swit..
Tuotekoodi: CISX2-10GB-SR=
Cisco ASA 5500 Series compact flash, 256 MB 256MB 1kpl verkkolaitteiden muisti
Cisco ASA 5500 Series compact flash, 256 MB. Lukumäärä per pakkaus: 1 kplCisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campu..
Tuotekoodi: CISASA5500-CF-256MB=
Cisco ASA 5500 Series Compact Flash, 512MB 512MB 1kpl verkkolaitteiden muisti
Cisco ASA 5500 Series Compact Flash, 512MB. Lukumäärä per pakkaus: 1 kplCisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campus..
Tuotekoodi: CISASA5500-CF-512MB=
Cisco CVR-X2-SFP10G= 10000Mbit/s verkon mediamuunnin
Cisco CVR-X2-SFP10G=. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 10000 Mbit/s. Yhteysteknologia: Langallinen. Paino: 300 g. Mitat (LxSxK): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Käyttöliittymä: SFP+The Cisco OneX Converter Module (Figure 1) offers investment protection for 10 Gig..
Tuotekoodi: CISCVR-X2-SFP10G=
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm verkon mediamuunnin
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Kaapelitekniikka: 1000Base-T. Suurin siirtoetäisyys: 100 m, Aallonpituus: 1310 nm. Käyttöliittymä: RJ-45- Easy-to-Install- Maximum distance is 100 meters (328 feet)This easy-to-install Mini-GBIC (o..
Tuotekoodi: CISMGBT1
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP 1300nm verkon mediamuunnin
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Yhteysteknologia: Langallinen. Aallonpituus: 1300 nm. Mitat (LxSxK): 85 x 134 x 56 mmGigabit networking is the upper echelon of performance, especially compared to 10 and 100 Mbps connections. Formerly Linksys Business..
Tuotekoodi: CISMGBLH1
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP 850nm verkon mediamuunnin
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 550 m, Aallonpituus: 850 nm. Kuitutyyppi: MMFGigabit networking is the upper echelon of performance, especially compared to 10 and 100 Mbps connections. Formerly Li..
Tuotekoodi: CISMGBSX1
Cisco GLC-BX-U= 1000Mbit/s 1310nm verkon mediamuunnin
Cisco GLC-BX-U=. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 1000 Mbit/s, Kaapelitekniikka: Ethernet 1000Base-BX. Yhteysteknologia: Langallinen. Suurin siirtoetäisyys: 10000 m, Aallonpituus: 1310 nm. Tietoyhteysprotokollat: Gigabit Ethernet, Käyttöliittymä: SFP (min..
Tuotekoodi: CISGLC-BX-U=
Cisco MEM-CF-256MB= 256MB 1kpl verkkolaitteiden muisti
Cisco MEM-CF-256MB=. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl256MB Compact Flash (Spare) for Cisco 1900, 2900, 3900 ISR (only as spare)..
Tuotekoodi: CISMEM-CF-256MB=
Näytetään 1 - 18 / 86 tuotetta