Palvelusopimukset ja leasing tulostimet

Osamaksu/Leasing: (Yritys- ja yhteisöasiakkaat)

Pyynnöstä (ota meihin yhteys) tarjoamme Grenke, DanskePankin ym. osamaksu/leasingrahoitusta. Rahoitustarjouksemme sisältää kaikki luoton maksutiedot. KK maksun suuruuden ja maksuaikataulun ym. Tämä maksutapa sopii erityisesti leasing ja palvelusopimuslaitteiden kk. sopimusmaksumenettelyyn. Leasing rahoituksessamme ei ole luottorajaa, luoton määrästä sovitaan asiakaan tarpeen mukaan.

Collector Lasku- ja osamaksupalvelu. Collector-maksutapavalinta (Yksityiset henkilöt ja yritykset). Collector lähettää laskut asiakkaille aina tilausta seuraavan kuukauden puolessa välissä. Laskun eräpäivä on kyseisen laskutuskuukauden viimeinen päivä.

  • Maksuaikaa saa automaattisesti, kun tilaa laskulla (osamaksu kuuluu samaan palveluun)
  • Maksuaikaa max. 36 kuukautta, pienet (minimi 5.- euroa kk) kertaerät mahdollisia, mikä alentaa ostokynnystä. (Halvempi kuin Ruotsalainen Klarna)
  • Luottoraja 5 000 €
  • Collector on kuluttajalle edullinen: laskutusmaksu vain 2,95 €.
  • Kuukausikorko 1,6 %, nimellinen vuosikorko 19,2 % (todellinen vuosikorko riippuu valitusta takaisinmaksuajasta).

Tietoa palvelusopimuksista

Tuote lisätty omiin suosikkeihin
Tuote lisätty vertailuun

Käytämme sivustollamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoa